Sisetingimustes ei pea muretsema niiskuse, külma ja teiste keskkonnamõjude pärast ning seetõttu on ka freesreklaamide valmistamise võimalused peaaegu piiramatud.

Lisaks tavapärastele PVC, akrüül- ja metallmaterjalidele saab seinalogode ja muude brändielementide valmistamiseks kasutada puitu, vahtplasti, MDF-plaati, vineeri, jne. Võrreldes kleebisreklaamiga mõjub freesreklaami mahulisus ja kõrge viimistlusaste ka tunduvalt eksklusiivsemalt. Selliselt teostatud logo võib olla osa sisekujundusest ja luua atraktiivseid fookuspunkte.

Suudame töödelda kartong-, plast-, akrüül-, vahtplast-, puit- ja alumiiniummaterjale tahvli suurusega 2200 x 3000 mm ja paksusega kuni 25 mm.

Pneumaatiline nuga võimaldab lõigata pehmeid materjale nagu lainepapp, kartong ja Re-board.

V-lõige annab võimaluse paksemate plaatmaterjalide voltimiseks erineva nurga all.

Lainepappi, kartongi ja paberit on võimalik nuutida (soonida) ja perforeerida.

Kaunis uksesilt või suunav viit on kui firma visiitkaart, mis tulijat esimesena tervitab. Siin on tähtis sobilik materjalivalik ja kvaliteetne paigaldustöö.

Kui aga puudub vajadus keerulise ja kalli originaalsildi järele, saab lihtsa ja ilusa lahenduse ka standardprofiile kasutades.

Paigale fikseeritud numbrite puhul saab edukalt kasutada nii print- kui kleebistehnoloogiat. Garderoobidesse on sobivamad graveeritud numbrid, mis on vastupidavad ja kestvamad.

Lisaks garderoobinumbritele kujundame ja toodame ka tähistussüsteeme elamute postkastidele, ukse- ja korrusenumbritele ning parkimistähistele.