Latekstintidega trükitud fototapeet ja seinapildid on lõhnavabad, koheselt kasutusvalmid ja keskkonda säästvamad. Latekstindid vastavad Põhjamaade Luigemärgi (Nordic Swan Label) nõudmistele ja mitmed trükimaterjalid on taaskasutatavad ning ümbertöödeldavad.

Paber- ja fliistapeedid on niiskuskindlad ning kõik trükitavad fototapeedid vastavad B1 tulekindluse nõuetele. Tapeedi trükkimine lateksprinteriga tagab lõhnavaba tulemuse ja seeläbi sobib meie trükitud fototapeet hästi lastetuppa ja sarnastesse ruumidesse.

Galeriikvaliteediga suureformaadiliste seinapiltide valmistamine tervikteenusena - trükk, paigaldus alusmaterjalidele ja raamimine.

Mati pinnaga fotolõuendi kangas sarnaneb struktuurilt maalikunstnike poolt kasutatuga ja seda saab järeltöötluses õmmelda ja pingutada. Seinapildid trükime matile või läikivale materjalile, täiendava UV-kaitse, tolmu- ja kriipekindluse tagame lamineerimisega. Valikus on kolme tüüpi laminaate: matt, siidmatt, läikiv.

Foto printimine lõuendile või paberile spetsiaalselt mõõdetud ICC-värviprofiiliga tagab kirkad ning tõetruud värvid.

230 g paksusest paberist suureformaadilised ja kahepoolsed plakatid, millel on erinevad järeltöötluse võimalused - erikuju lõikus, soonimine, perforeerimine. Veepõhised lateksvärvid ei vaja kuivamisaega, tellimus täidetakse kiiresti.

Alusel plakateid saab erikujuliselt lõigata, lisada tugijalad või riputus- ja kinnitusvahendid. Vastupidavuse suurendamiseks soovitame prinditud pinnad lamineerida.

Oleme pikaajalist koostööd teinud Tallinna linna ja Regioga, samuti trükkinud spetsiifilisi kaarte erinevatele ministeeriumitele ja asutustele. Meie printerid trükivad ka kõige väiksemad kirjad ja peenemad jooned loetavalt ja selgelt.

Kuna kaartidele kehtivad autoriõigused, siis trükime vaid kliendi saadetud failist, mis arhiveeritakse turvaliselt.

Fotoklaas on hea võimalus interjööri elavdamiseks. Fotoklaasist köögi tagaseinad, liuguksed ja vaheseinad taluvad niiskust, kuumust, kriipimist ja hõõrdumist.

Nähtavuse hajutamiseks või valguse hulga muutmiseks pakume erineva tekstuuri ja läbipaistvusega efektkilesid, mis on kasutatavad nii tavaliste lõikekilede kui trükikiledena.

4 mm ja 6 mm lihvitud servadega karastatud klaasist või 4 mm kriipekindlast monoliitakrüülist paneelidel on vajalikud avad pistikupesade ja kinnituspoltide jaoks juba sisse lõigatud.