Paralleelselt kleebis- ja freesreklaamide kujundamisele tegeleme firmastiili ja trükiste kujundustöödega. Pikaajalisele trükiste kujundamise ja teostuse kogemustepagasile toetudes oleme leidnud kindlad ja usaldusväärsed partnerid parimate trükikodade näol. Võta meiega julgesti ühendust, kui vajad veebi- või trükireklaami, flaiereid, plakateid, aastaraamatut, tootekataloogi, kliendikaarti, fotoalbumit, logo või ükskõik millist graafilise disaini valdkonna kuuluvat tööd.

Sõidukireklaami vaatajal on vaid piiratud aeg sõnumi vastuvõtmiseks, seega peab kujundus olema puhas ja fookuses. Oskame anda soovitusi nii visuaalse poole pealt kui materjali valikus.

Kuna meil on kogemusi autode kleepimisel, siis oskame juba kujundamisel vältida lahendusi, mis teostamisel poleks tehniliselt võimalikud.

Oleme kujundanud stende alates ripsmetuššidest ja jalatsitest siseviimistlustoodete ning autotarvikuteni. Oma tootmisüksuses saame koheselt ka prototüüpe katsetada ning vajadusel detaile kohendada, et lõpptulemus vastaks kõige paremini soovitule.

Interjööri klaaside kujundamine annab võimaluse luua elegantne ja stiilne keskkond. Klaas kui materjal pakub mitmeid võimalusi valguse levikuks, interjööri avardamiseks või hoopis privaatsuse tekitamiseks.

Meilt saab tellida lahendusi klaaside markeerimiseks turvalisuse kaalutlustel, läbipaistvuse vähendamiseks või visuaalse mitmekesisuse lisamiseks.