POS ehk point-of-sale display on mõeldud toote esiletõstmiseks ja eristumiseks, konkreetse toote jaoks valmistatud alus tõmbab tähelepanu ja julgustab tegema impulssoste.

Oskusteave ja pikaajaline kogemus kampaaniatoodete riiulite ja aluste valmistamisel aitab meil kaasa mõelda parimate tehniliste lahenduste leidmisel sinu lennukate ideede elluviimiseks ning teostada just sinu turundusstrateegiaga sobiva stendi.

Õnneratta keerutamine on alati tore tegevus, võidumees oled ikka! Valmistame nii väikeseid lauale pandavaid vidinaid kui mehekõrguseid rattaid.

Loosiratas kaasab kliente kaubanduskeskkonnas, lõbustab inimesi promoüritustel, loosiratas võib olla korraga nii meelelahutuslik kui ka kasutatav abivahendina haridustemaatilistel üritustel.

Väikesed õnnerattad valmistame tavaliselt plastikust, suuremad vastupidavast vineerist. Rattad on koostatud selliselt, et keerlevat kettapaneeli saab hõlpsalt vahetada ja kohandada erinevate ürituste jaoks.

Konstrueerime ja toodame personaliseeritud ning kliendi vajadustega kohandatud POS-tooteid - pop-up stendid, tooteriiulid, loosikastid, ajutised 3D kujunduselemendid, turvavärava mütsid jm kaupluse sisenemisalade atribuutika.

Siseruumidesse ja lühiajaliseks kasutuseks mõeldud objektide puhul on kartongi, lainepapi või kärgkartongi kasutamine võrreldes plastmaterjalidega tunduvalt keskkonnasõbralikum.

Lainepappi, kartongi ja paberit on võimalik nuutida (soonida) ja perforeerida.

Vaata ka prototüüpide tootmise võimalusi.

Pakume kampaaniate toetamiseks atraktiivseid ja kaasahaaravaid promoalade lahendusi. Ostuteele jäävad müügialad saavad meeldejääva visuaalse väljanägemise, kui oskuslikult kasutada erinevaid materjale ja valguslahendusi. Selliselt kujundatud ja teostatud müügisaared tõmbavad tähelepanu ning tekitavad kaubamärgist tervikliku kogemuse.

Kuna hea valgustus on väga oluline, siis kaasaegseid LED-lahendusi kasutades muutuvad müügialad, vitriinid ja vaateaknad elavateks ja pilkupüüdvateks.

Paigaldus ja demonteerimine vajadusel meie poolt.

Vajad eksponeerimisriiulit elektrihambaharjale, innovaatilisele jooksutossule või ekslusiivse parfüümi esitluseks?

Iga toote jaoks saab kujundada ja valmistada ägeda lahendusega stendi, kus on hoolikalt kaalutud toote omadusi, visuaalset identiteeti, valgustust, paigutust ja lisaelemente.

Lihtsamad stendid on võimalik valmistada keskkonnasõbralikumast lainepapist või kärgkartongist, luksuslikemate puhul tulevad mängu erinevad läikivad või peegeldavad akrüülmaterjalid.

Riiulirääkijate ja tootealuste ümbrisreklaamide kasutamine võimaldab tootele rohkem tähelepanu tõmmates aidata kliendil leida tooterägastikust midagi uut või soodsat.

Riiulirääkijate valmistamisel kasutame erinevaid materjale, nagu kartong või plastik (PVC, akrüül), ning need võivad olla erineva kuju ja suurusega vastavalt tootele või brändile. Pakume nii kauplustes olemasolevatele kinnitussüsteemidele sobivaid lahendusi kui autonoomselt paigaldatavaid voblereid.

Wrapperid ehk ümbrised on hea lahendus muidu mittemidagiütlevate euroaluste visuaalseks parendamiseks. Nagu wobblerid on ka wrapperid lihtne ja soodne alternatiiv toote reklaamimiseks kaubanduspinnal.

Lisaks tavapärastele soodsatele roll-up stendidele on nüüd valikus uute nutikate lahendustega taustaseinad. Süsteeme on veelgi lihtsam kokku panna tänu hästi läbimõeldud detailidele, millele tootja annab eluaegse garantii.

Lisaks vahetame ja uuendame nii Expand'i kui teiste tootjate roll-up'ide ja muude reklaamseinte kangaid.