MEIST

MR Stuudio OÜ asutati 1993. aastal ja on nüüdseks kasvanud tunnustatud toote- ja brändireklaamide kujundajaks ja valmistajaks. Erinevate materjalide ja tehnoloogiate tundmine ning pikaajalised kogemused valgus- ja kleebisreklaamide ning digitrüki valdkonnas annavad meile kindluse Teid teenindades.

MISSIOON JA VISIOON

Meie missiooniks on oma innovatiivse mõtlemise, oskusteabe ja kogemuste paindlik rakendamine klientide teenistusse. Neid kriteeriume silmas pidades on meie sooviks parandada meid ümbritseva visuaalse keskkonna kvaliteeti. Teenindame oma kliente ja suhtume oma kaastöötajatesse tähelepanu ja hoolivusega.

KESKKONNAPOLIITIKA

Reklaamide valmistamisel tuleb paratamatult kasutada materjale, mille tootmine ja/või hilisem hävitamine on keskkonnale kurnavad. Meile on väga oluline töötajate keskkonnateadlik koolitamine ja ettevõtte üldine keskkonnasäästlikkus alates kontoritööst kuni tootmiseni.

Seetõttu tarvitame materjale säästlikult, hävitame töös tekkivad ohtlikud jäätmed vastavalt keskkonnanõuetele ning üritame võimalusel taaskasutada plastikmaterjale.