kleebisedkleebised ja kleepsud | trükkimine ja printimine

KLEEBISED, PLAKATID JA POSTRID

Soodsa hinnaga üksikeksemplarid või seeriad – digitaalne trükk ja järeltöötlus võimaldavad toota kiirelt, paindlikult ja hinnasõbralikult.

Trükitud ja lõigatud kleebised

Eelised tellijale:

 1. Kleebiste trükk + kontuurlõikus = erikujulised kleepsud valmis juba järgmisel päeval.
 2. Lateksprinteriga kleepsude printimine annab keskkonnasõbraliku ja lõhnavaba tulemuse ning kleebised on ka kohe kasutatavad.
 3. Mitmekordne tindi pihustamine, originaalvärvid ja Interweaving süsteem printeritel tagavad tulemuse, mida kinnitab ka Chanel Ltd-lt saadud kvaliteeditunnustus.
 4. Plotteri tangensiaalse noa täpne lõikejälg ja suur töökiirus kleepsude lõikamisel teevad tellimuse täitmise meeldivalt kiireks.
 5. Kleebiste lamineerimine annab kaitse UV ja füüsiliste kahjustuste vastu ja tagab kleebise pikaealisuse.

ETIKETID JA VÄIKESED KLEEPSUD

Erikujulised etiketid ja kleepsud valmivad kiiresti ning suudame korraga toota väga erineva kuju ja kogusega tooteid. Etikettide ja väikeste kleepsude valmistamisel on võimalik kasutada erinevaid materjale, sh. nõrga liimiga kampaaniakleebist, eriti tugeva liimiga kleebiskilet probleemsetele pindadele või reflekteeruvat kleebist. Etikettide trükkimine solvent printeriga annab tulemuse, mis on muuhulgas alkoholikindel.

Meie tehnoloogia puhul pole probleemiks ka klaasile kleepimiseks mõeldud kahepoolsed kleebised (kujutis vaadeldav mõlemalt poolt klaasi).

Valmis kleebised tarnime kas aluspaberil laotusena või eraldi stantsitud ühikutena.

 • kleebised erineva suuruse ja kujuga
 • kogused 1 – 10 000 tk ja rohkem
 • erineva liimitugevusega kleebismaterjalid sise- või välistingimustesse
 • lühike tähtaeg

Tangensiaalse noaga lõigatud kleepsud

AKNAKLEEBISED, KLAASIKLEEBISED JA SEINAKLEEBISED

Akende, seinade ja sarnaste suurte pindade katmine kleebisreklaamiga on sageli vajalik vaid kampaania ajaks ning et hilisem kleebiste eemaldamine poleks suurem töö kui paigaldamine, kasutame kergema liimiga ja lühiajalisi kleebismaterjale.

 • Lühiajaliseks kasutamiseks mõeldud kampaaniakleebised valmistame spetsiaalsest nõrga liimiga kleebisest, mis püsib kindlalt paigal ja ei jäta eemaldamisel liimijälgi
 • One Way Vision ehk ühepoolselt läbipaistev perfokile võimaldab näha siseruumist väljaspool toimuvat, vähendab välise valguse erksust siseruumides (oluline lõunapoolsetel fassaadidel suvisel ajal), sobib kasutamiseks ka keerukatel kumeratel ja lainelistel pindadel nagu autode külje- ja tagaklaasid (vajalik lamineerimine)
 • Double Way Vision perfokile võimaldab klaaspindadel trükitud kujutise kahepoolset vaatlemist (ühelt poolt on kujutis peegelpildis)
 • Etch ehk liivapritskile ja muud klaaspindadele sobivad efektkiled on mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks ja sobivad nii dekoratiivsel kui funktsionaalsel eesmärgil, nagu näiteks privaatsuskile klaasvaheseintele. Läbipaistvus sõltuvalt materjalist 55-90%. Materjalile on võimalik sisse lõigata või printida lisaks kujundeid, mustreid, firmagraafikat.

MAGNETKLEEBISED

Magnetkleebised annavad hea võimaluse reklaamida äri või toodet, avaldada toetust või näidata hoiakut just siis, millal soovid ja seal, kus liigud. Meie toodetud magnetkleebised sobivad paigaldamiseks nii autodele, külmikutele, kui muudele metallpindadele.

Pehmele magnetkummile prinditud magnetkleebised on ilmastikukindlad, vaevata teisaldatavad ja taaskasutatavad.

Väiksemad magnetkleepsud muutuvad eriti pilkupüüdvaks, kui need katta 3D efekti andva polüuretaaniga (nn kristallkleebised).

Magnetkleebised, nagu ka muud kleebised, on saadaval erikujuliseks lõigatuna.

AUTOKLEEBISED JA KLEEBISTE PAIGALDUS

Autokleebiste valmistamiseks kasutame autodele mõeldud Avery, 3M, Metamark ja MacTac 7-10 aastase tehasegarantiiga materjale. Kõik need autokleebised on äärmiselt kvaliteetsed, kõrge UV-kindlusega ning hästi paigaldatavad ja püsivad kumeratel/nõgusatel pindadel. Standardvärvivalikus on üle 120 värvitooniga kleebiseid.

Piltide, fotode ja vektorlõikuseks liiga keeruliste kleepsude trükkimine toimub kasutades samu materjale ning kleebiste lamineerimine peale trükkimist kaitseb mehaanilise hõõrdumise ja UV kiirguse eest.

Kleepsud paigaldame autole oma töökojas või erandjuhtudel ka tellija juures.

PS: Enne autode katmist suuremõõduliste kleebistega tuleks teostada pigieemaldus!

PÕRANDAKLEEBISED, ASFALDIKLEEBISED, TÄNAVAKLEEBISED

Kaubanduskeskustes, avalikus ruumis ja muidu rahvarohketes kohtades pilgupüüdjateks sobivad põrandakleebised on vastupidavad, taluvad tallamist ja hõõrdumist. Põrandakleebiste valmistamisel kasutame materjale, milledel on libisemiskindluse sertifikaat, mis vastab DIN 51130– R9 ja R12 standardile:

 • Sisetingimustesse mõeldud lühiajaline põrandakleebis sobib kaubanduskeskusesse, apteeki, kooli, haiglasse jne.
 • Spetsiaalne tänavakleebis (Street Vinyl), teisisõnu asfaldikleebis, on koos vastava laminaadiga mõeldud paigaldamiseks karedatele pindadele (asfalt, betoon, sillutis). Asfaldikleebised sobivad lühiajaliseks kasutuseks kuni 6 kuud. Asfaldikleebis on kergesti eemaldatav ja ei jäta liimijälgi.
 • Walk & Wall kleebist saab paigaldada vaibale, keraamilisele plaadile, puit- ja laminaatkattega põrandale, kivile, erineva kattega seinapinnale. Ei jäta liimijälgi.

POSTRID JA PLAKATID

Laiformaattrükis plakatid ja postrid paberile või kleebisele, paigaldus erinevatele plaatmaterjalidele.

Trükk paberile:

 • Paber paksusega 230g laseb valmistada suureformaadilisi ja kahepoolseid plakateid
 • Järeltöötluse võimalused: erikuju lõikus, soonimine, perforeerimine
 • Veepõhised lateksvärvid ei vaja kuivamisaega, tellimus täidetakse kiiresti

Plaatmaterjalil plakatid ja postrid:

 • Alusel plakateid saab erikujuliselt lõigata, lisada tugijalad või riputus- ja kinnitusvahendid
 • Vastupidavuse suurendamiseks soovitame prinditud pinnad lamineerida
 • Pikaajaline kogemus suureformaadiliste maakaartide trükkimisel ja paigaldamisel

BÄNNERID JA KANGAD

Bännerreklaamide materjalide vastupidavus võimaldab valmistada kuni mitmesajaruutmeetriseid reklaame. Olenevalt kujunduse keerukusest valmistame bännerid kas kasutades spetsiaalset kleebismaterjali või printides vajaliku pildi otse kangamaterjalile.

Teostame ka paigaldustöid nii meie trükitud kui tellija enda kangastele.

KLEEBISTE, PLAKATITE JA KAARTIDE LAMINEERIMINE

Printimis- ja lamineerimistööde sujuvaks ja operatiivseks teostamiseks kasutame MUTOH ja HP laiformaat printereid ning 2,1m laiust KALA laminaatorit.

Külmlaminaat on mõeldud eelkõige kleebismaterjalile prinditud tööde kaitsmiseks. Kuna need kleebised kleebitakse tavaliselt teistele alustele, ei vaja nad kahepoolset lamineerimist säästes sellega kulutusi. Külmlamineerimine ei kahjusta kleebiste liimpinda ja kleepsud säilitavad oma elastsuse.

Trükitud ja lõigatud kleepsud

Edukalt saab ka lamineerida sisetingimustes kasutamiseks mõeldud paberile trükitud plakateid, postreid, maakaarte jm. materjale. Vajadusel võib paberit kahelt poolt lamineerida (kapseldada) või katta tagumine külg liimmaterjaliga.

Välistingimustes, eriti niiskuse vältimiseks, on vajalik lamineerimine kapslisse.

NB! Kindlasti tuleb töö tellimisel arvestada, et prinditud materjal peab enne lamineerimist 24h kuivama. Vaid sellisel tingimusel saab anda tööle garantii.

Comments are closed.

Värskeimad tööd

MR Stuudio OÜ

Tondi 17B
11316 Tallinn, Eesti

Telefon: +372 650 4844

myyk@mrstuudio.ee