Suure lõikejõu ja -kiirusega pneumaatiline ostsilleeriv nuga (POT-nuga) võimaldab töödelda erinevaid pehmeid materjale nagu kartong, lainepapp, neopreen, plastik ja vahtkumm.

Üksiktoote või väikese partii puhul, mille jaoks ei saa või pole mõttekas tellida stantsi, saavutab POT-noa täpse ja kontrollitud lõikusega samaväärse või isegi täpsema tulemuse.

Samaaegselt on võimalik lisada tööprotsessi ka nuutimise/soonimise tööriistad.

Tangentsiaalse noaga saab lõigata õhukesi painduvaid või pooljäiku materjale paksusega kuni 1 mm (paber, kartong, akrüül jne).

Selles lõikeprotsessis pöörab masin lõiketera mootori abil pidevalt lõike suunas ja lõikejälg on sellest tulenevalt väga täpne. Protsessi ajal on võimalik reguleerida erinevaid parameetreid lõikekvaliteedi optimeerimiseks.

V-lõikusega (V-Cut) saab jäikadele materjalidele nagu kärgkartong, vahtplaat, KAPA plaat, alumiiniumkomposiitplaat või akrüülplaat lõigata V-kujulisi sooni ja sälke, mis hõlbustavad materjalide painutamist (painutamisraadius jääb suhteliselt väike) ja loovad puhta murdejoone. V-kujuline sisselõige murdekohas võimaldab materjale painutada 90-120 kraadi.

Kärgkartongi V-lõikus võimaldab mahuliste objektide detaile laotusena transportida.

Joonistustööriista abil saab markeriga joonistada paberile, lainepapile või kartongile. Joonistada saab nii suuri paigaldusšabloone kui ka näiteks skeeme väikestele makettidele. See tööriist on mõeldud pigem tehniliseks abimeheks, kunstilist joonistamist nende markeritega teha ei saa.

Soonimisrattaga saab paberile, kartongile või lainepapile suruda erineva laiuse ja sügavusega nuudijooni. Nuutimine hõlbustab hilisemat materjali painutamist või kokkumurdmist.

Kuna samaaegselt nuutimisega on võimalik kasutada ka POT-nuga, millega saab nii lõigata kui perforeerida, siis on võimalik ühe tööprotsessiga luua pakendi prototüüp.