Fototapeet ja seinapildid -
lõhnavaba ja keskkonnasõbralik fototrükk

Uute veepõhiste latekstintidega trükitud materjalid on lõhnavabad, koheselt kasutusvalmid ja keskkonda säästvamad. Latekstindid vastavad Põhjamaade Luigemärgi (Nordic Swan Label) nõudmistele ja mitmed trükimaterjalid on taaskasutatavad ning ümbertöödeldavad.

Sertifitseeritud keskkonnasõbralik tapeetNüüd saab trükkida paberile, vinüülile, tekstiilile või tapeedile varasemast keskkonnasõbralikumalt ja kvaliteetsemalt ning olenemata tehnoloogiast võib kindel olla heas tulemuses, sest:

 • kõikidele trükimaterjalidele on mõõdetud ICC-profiilid
 • kasutame tinte, mis ei sisalda ohtlikke õhusaasteaineid (HAPs free)
 • Stabiilne õhuniiskuse tasetootmisruumide niisutussüsteem tagab printeritele vajaliku töökeskkonna ja seeläbi trükitoodetele stabiilse kvaliteedi

fotofototrükk | fototapeet, fotoklaas, fotokapa, fotolõuend

FOTOTAPEET

GREENGUARD sertifikaat

GREENGUARD Children & Schools Certification Criteria

Meie teostatav fototrükk tapeedile on lõhnavaba ning selle kinnituseks omavad lateksprinteriga trükitavad HP tapeet ja tekstiil keskkonnasertifikaati GREENGUARD Children & Schools Certification Criteria. Need tapeedid ja tekstiilmaterjalid on seetõttu eriti sobilikud siseruumidesse, sealhulgas kööki ja lastetuppa.

Materjalivalikus on ka PVC-vaba fliistapeet, vinüülkattega tapeet ja kangastapeet.

 • Fototapeetide värvikindluse klass siseruumides mitte otseses päikesevalguses 7 ja rohkem (va. kangal)
 • Paber-, fliis- ja vinüültapeedid on niiskuskindlad
 • Kõik trükitavad fototapeedid vastavad B1 tulekindluse nõuetele
 • Tapeedi trükkimine lateksprinteriga tagab lõhnavaba tulemuse ja seeläbi sobib meie trükitud fototapeet hästi lastetuppa ja sarnastesse ruumidesse

Meie tootmisruumides olev niisutussüsteem tagab stabiilselt hea trükikvaliteedi.

SEINAPILDID

Galeriikvaliteediga suureformaadiliste seinapiltide trükk, paigaldus alusmaterjalidele ja raamimine.

Seinapildid trükime matile või läikivale materjalile, vajadusel lamineerime, et anda pinnale täiendav UV-kaitse, tolmu- ja kriipekindlus. Valikus on kolme tüüpi laminaate: matt, siidmatt, läikiv.

Kõik trükimaterjalid on mõõdetud ICC-profiilidega ja trükijälg tagab kirkad ning tõetruud värvid.

Kleebisprinti saab kinnitada järgmistele alustele (fotolõuendile trükk vt kangad):

FOTOKAPA ehk seinapilt KAPA plaadil

FOTOKAPA on 5mm või 10mm paksune polüuretaanalusel eriti kerge tahvel kasutamiseks sisetingimustes. Soovitav on kasutada KAPA Mount plaati, mille jäik keskmine kiht ei lase plaadil kaardu tõmmata.

Re-board plaat

Kihiline kärgkartongmaterjal, mille töödeldud välispind on tule- ja niiskuskindel. Liimitud kihid annavad materjalile tugevuse, samas on seda lihtne töödelda. Seinapildid re-board tahvlil on kaalult veidi raskemad kui KAPA-plaadil, kuid mitmeid kordi vastupidavamad ja löögikindlamad. Re-board on 100% taaskasutatav materjal.

Komposiitplaat

Kolmekihiline materjal, kus polüetüleen on mõlemalt poolt kaetud 0,3 mm paksuse alumiiniumlehega. Polüetüleen annab materjalile kerguse ning alumiinium jäikuse koos suurepärase pinnasiledusega. Materjal on ilmastikukindel ja hästi töödeldav. Komposiitplaadist on võimalik valmistada ka kaarjaid seinapilte või teisi erikuju nõudvaid pindu.

FOTOKLAAS JA KLAASIDEKOOR

Fotoklaas on hea võimalus interjööri elavdamiseks. Fotoklaasiga köögi tagaseinad, liuguksed ja vaheseinad on vastupidavad, mugavad hooldada ja hügieenilised. Fotoklaasist paneelid taluvad niiskust, kuumust, kriipimist ja hõõrdumist.

Materjalidest kasutame:

 • 4mm ja 6mm lihvitud servadega karastatud klaasi
 • 4mm kriipekindlat monoliitakrüüli
 • Mõlemast materjalist paneelidel on vajalikud avad pistikupesade ja kinnituspoltide tarvis

Nähtavuse hajutamiseks või valguse hulga muutmiseks pakume erineva tekstuuri ja läbipaistvusega efektkilesid, mis on kasutatavad nii tavaliste lõikekilede kui trükiledena.

FOTOTRÜKK KANGALE JA LÕUENDILE

 • Mati pinnaga lõuendikangas sarnaneb struktuurilt maalikunstnike poolt kasutatuga ja seda saab järeltöötluses õmmelda ja pingutada.
 • Fotolõuendi pingutamiseks kasutame kvaliteetseid liimpuidust kiiludega raame.
 • Roll-up ja teistele stendidele mõeldud kangad on vastupidavad, servadest mitte-keerduvad ja valgust mitte-läbilaskvad.
 • Valguspaneelidel ja muudel tagant valgustatud pindadel kasutame spetsiaalset valguskangast, millel värvid jäävad kirkad ja säravad.
 • Kõikidel kangastel on B1 tulekindluse sertifikaat.

Comments are closed.

Värskeimad tööd

MR Stuudio OÜ

Tondi 17B
11316 Tallinn, Eesti

Telefon: +372 650 4844

myyk@mrstuudio.ee