Erikujulised etiketid ja kleepsud valmivad kiiresti ning tähtajad on lühikesed ka juhul, kui korraga on vaja toota erineva kuju ja kogusega trükiseid.

Etikettide ja väikeste kleepsude valmistamisel kasutame erinevaid materjale, sh. nõrga liimiga kampaaniakleebist, eriti tugeva liimiga kleebiskilet probleemsetele pindadele või reflekteeruvat kleebist.

Kleepsude printimine UV-printeriga tagab kriipekindla ja koheselt kasutatava kleebise, samas aga etikettide trükkimine solvent-printeriga annab tulemuse, mis on ka alkoholikindel.

Valmis kleebised tarnime aluspaberil laotusena või eraldi stantsitud ühikutena.

Autokleebiste valmistamiseks kasutame autodele mõeldud spetsiaalseid 7-10a tehasegarantiiga materjale. Kõik autokleebised on kvaliteetsed, kõrge UV-kindlusega ning hästi paigaldatavad ja püsivad kumeratel/nõgusatel pindadel.

Autole mõeldud prinditud kleebiste lamineerimine kaitseb mehaanilise hõõrdumise ja UV-kiirguse eest.

Kleepsud paigaldame autole oma töökojas või erandjuhtudel ka tellija juures.

PS: Kleebiste tellimisel tuleb arvestada, et enne autode katmist suuremõõduliste kleebistega tuleb teostada pigieemaldus!

Suurte klaasvaheseintega ruumid vajavad sageli privaatsuskleebiseid töökohtade eraldamiseks. Erinevaid materjale ja tehnoloogiad kasutades saab tulemuse, kus on võrdselt tähtsad nii funktsionaalsus kui dekoratiivsus.

Pikaajaline koostöökogemus Eesti suuremate klaasseinte tootjate ja paigaldajatega on taganud ka klientide rahulolu.

Aknakleebised loovad privaatsust, vähendavad ja mahendavad häirivat valgust, võivad olla nii dekoratiivsed, kui ka tagasihoidlikud - siledal klaasipinnal jääb tulemus alati kvaliteetne.

Etch ehk liivapritskile ja muud klaaspindadele sobivad efektkiled on mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks ning sobivad nii dekoratiivsel kui funktsionaalsel eesmärgil, nagu näiteks privaatsuskile klaasvaheseintele. Läbipaistvus sõltuvalt materjalist 55-90%. Klaasikleebistele on võimalik sisse lõigata või printida lisaks kujundeid, mustreid, firmagraafikat.

Lühiajalised kampaaniakleebised valmistame spetsiaalsest nõrga liimiga kleebisest, mis püsib kindlalt paigal ja ei jäta eemaldamisel liimijälgi.

UV-prinditav seinakleebis on eriti avalikes ruumides või müügisaalides hea alternatiiv tapeedile.

Eeliseks on kindlasti vee- ja liimivaba paigaldamine. Aja möödudes on hõlbus sein uue kujundusega üle kleepida aluspinna tülika ettevalmistuseta. Samuti on seinakleebis üldjuhul tapeedist odavam.

Seinakleebis võib olla ka dekoratiivne kodu kaunistamise vahend, millega lisada ruumile isikupära ja muuta see hubaseks.

Mitmed ehitus- või renoveerimisprojektid näevad ette seintel või põrandal suureformaadilise graafika kujutamist. Selleks, et vajalik saaks õigesse kohta õiges suuruses värvitud, valmistame ja paigaldame vastavalt sisekujundusprojektile spetsiaalsest kleebismaterjalist šabloone.

Sisetingimustesse mõeldud lühiajaline põrandakleebis sobib kooli, apteeki, haiglasse, kaubanduskeskusesse, jne.

Spetsiaalne tänavakleebis (Street Vinyl ehk asfaldikleebis, kasutuseks kuni 6 kuud) koos vastava laminaadiga sobib karedatele pindadele (asfalt, betoon, sillutis).

Walk & Wall kleebist saab paigaldada vaibale, keraamilisele plaadile, puit- ja laminaatkattega põrandale, kivile, erineva kattega seinapinnale. Ei jäta liimijälgi.

Magnetkleebised annavad hea võimaluse reklaamida äri või toodet, avaldada toetust või näidata hoiakut just siis, millal soovid ja seal, kus liigud.

Meie prinditud magnetkleebised on ilmastikukindlad, vaevata teisaldatavad ja taaskasutatavad, seega sobivad paigaldamiseks nii autodele, külmikutele, kui muudele metallpindadele.

Väiksemad magnetkleepsud muutuvad eriti pilkupüüdvaks, kui need katta 3D efekti andva polüuretaaniga (nn kristallkleebised).

Värvilistest polümeersetest lõikekiledest saab tänu noa täpsusele lõigata väga peeneid ja keerulisi kujundeid. Kilede värvivalik on piisavalt suur ning lisaks läikivale või matile materjalile on olemas ka mitmeid erikilesid - kuldne, hõbedane, optilise efektiga, reflekteeruv jne.

Trükime klaasile kleepimiseks mõeldud kahepoolseid kleebiseid (kujutis vaadeldav mõlemalt poolt klaasi).

Kristall- ehk 3D polüuretaan kleebised annavad tänu kõrgendatud pinnale kolmemõõtmelise efekti. Üldjuhul selles tehnoloogias suuri kleepse teha ei saa, küll aga annab 3D efekt väikesele logo- või piktogrammkleebisele pilkupüüdva välimuse.

Õhukesele, kuid jäigale alumiinium­fooliumlehele prinditud ja väljalõigatud kleebised sobivad seadmete markeerimiseks kohtades, kus ei soovita või ei saa kasutada tavalist kleebismaterjali.