posPOS- ja erikujulised reklaamid

POS REKLAAMID JA STENDID

Print & Cut süsteemi abil saab mitmeid häid ideid kiirelt ja soodsalt teostada. Stantsivaba digitaalne järeltöötlus laiendab märgatavalt võimalusi toota promotsioonimaterjale kombineerides ühes tootmisprotsessis kokku erinevad kogused, kujud ja järeltöötluse etapid. Selline optimeerimine muudab ühiku maksumuse eelarvesõbralikumaks, kuid samas ei sea piiranguid disaini osas.

  • Digitrükiga kahepoolsed riiulirääkijad, wobblerid, topperid ja muud kampaaniamaterjalid erikujuliseks lõigatuna
  • Erikujulised POS stendid, esitluslauad ja reklaamseinad
  • Kõikvõimalikud erilahendusega kujunduselemendid
  • Kampaaniamaterjalid saadame vajadusel ise poodidesse laiali

2D JA 3D FREESIMINE

2D ja 3D freesimine võimaldab ka keerukamatel disaini-ideedel teoks saada. Suudame töödelda kartong-, plast-, akrüül-, vahtplast-, puit- ja alumiiniummaterjale tahvli suurusega 2200 x 3000 mm ja paksusega kuni 25 mm.

Võimalused ja eelised:

  • Pneumaatiline nuga võimaldab lõigata pehmeid materjale nagu lainepapp, kartong ja ReBoard
  • V-lõige annab võimaluse paksemate plaatmaterjalide voltimiseks erineva nurga all
  • Lainepappi, kartongi ja paberit on võimalik nuutida (soonida) ja perforeerida.

SISEREKLAAMID

Sisetingimustes ei pea muretsema niiskuse, külma ja teiste keskkonnamõjude pärast ning seetõttu on ka freesreklaamide valmistamise võimalused peaaegu piiramatud. Tavapäraste PVC, akrüül- ja metallmaterjalidele lisaks saab kasutada puitu, vahtplasti, MDF-plaati, vineeri, jne. Võrreldes kleebisreklaamiga mõjub freesreklaami mahulisus ja kõrge viimistlusaste ka tunduvalt eksklusiivsemalt.

VÄLIREKLAAMID

Alternatiivina valgusreklaamile võib kasutada freesitud tähti ja logosid. Vajadusel saab teha tähed analoogselt valgustähtedega mahuliseks ning seinast eemale tooduna ja pealtvalgustatuna tekitavad nad kauni valguse/varju kontrasti- sedasi loovad freesitud tähed hoone fassaadile sobiva täienduse.

SILDID ja VIIDAD

Kaunis uksesilt või suunav viit on kui firma visiitkaart, mis tulijat esimesena tervitab. Siin on tähtis sobilik materjalivalik ja kvaliteetne paigaldustöö. Kui aga puudub vajadus keerulise ja kalli originaalsildi järele, saab lihtsa ja ilusa lahenduse ka standardprofiile kasutades.

Comments are closed.

Värskeimad tööd

MR Stuudio OÜ

Tondi 17B
11316 Tallinn, Eesti

Telefon: +372 650 4844

myyk@mrstuudio.ee